לקוחות ממליצים

- "אני סובל מטרשת נפוצה, שהסימפטומים שלה הם בן היתר ספסטיות בגפיים. אני מטופל אצל לינור כבר מעל ארבע שנים, בעיסוי אורתופדי ספציפי למוקדים הספסטיים, וביוגה תרפיה שזה אומר מתיחות ספציפיות והדרגתיות. בזכות הטיפולים הללו, חל שיפור ניכר בסימפטומים ובכאבים. ממליץ בחום!"

צדוק מורדוך
צדוק מורדוך
עובד משרד הבטחון
- "אני מטופל אצל לינור כשבע שנים, וזאת ללא ספק המומחית הכי טובה שיצא לי לעבוד איתה בכל מה שקשור להבנה של איך לטפל ואיך לרפא את האזורים שכואבים ותפוסים בעזרת מגע. מקצוענית בצורה שלא רואים כל יום, ומתייחסת לכל מפגש כאילו הייתה זאת הפעם הראשונה. מגוונת תמיד את סגנון הטיפול, קשובה ומביאה איתה המון ידע ואהבת אדם. אני ממליץ בחום רב."
naor
נאור ציון
תסריטאי, בימאי וקומיקאי
- "לינור יקרה!! כחודש ימים הייתי חסר אונים. הלכתי לטיפולים, הלכתי לרופא, לקחתי כדורים וזריקות, וכאבי הגב לא חלפו. הגעתי לטיפול אחד אצלך, וכבר למחרת יכולתי ללכת וחזרתי לתפקד. לא רק טיפול הענקת לי, אלא הסברת גם מה עלי לעשות כדי להימנע ממצבים קיצוניים. לינור, את מקצועית ואלופה! מומלץ בחום.


Screen Shot 2017-09-17 at 15.09.01
רונן גורביץ
בעל גני ילדים
- "לינור יקרה, הכאב הנוראי בזרוע הלך ונעלם מאז הטיפול. אני מתקשה להאמין שאני שוב יכולה לבצע את כל התנועות בצורה חופשית מבלי להיעצר או להימנע בגלל הכאב שליווה אותי בחודש האחרון. תודה ענקית!
ליותם, תודה רבה על האבחנה המדויקת!"Gray_-_replace_this_image_female.svg
אורית
כלכלנית
- "עשיתי לא מעט טיפולים בכאב בחיים שלי, ללא ספק לינור היא אחת הטובות שיצא לי להכיר, אם לא הטובה שבהן 🙂 מפרגן לה בכיף בהמלצה חמה. בהחלט מגיע לה מכל הלב!"

12246829_10153461974668183_2989369877079580277_n
שיווק דיגיטלי
- "ממליצה בחום על לינור! היא מאבחנת במקצועיות ותמיד קולעת!!!מיטיבה לטפל ובמגע קסום הכאב הולך ונמוג. אני התמכרתי 😘 "163642_10150095416499672_5149641_n
ורדה ספלמן
עובדת סוציאלית
- "באתי אל לינור עם כאבי שכמות עמוקים שהקרינו לצוואר ולידיים ועם סקפטיות לגבי שיפור מצבי, לאחר ניסיונות כושלים עם מטפלים שונים. הופתעתי לגלות שיפור ענק כבר אחרי טיפול אחד! לינור ניחנה ביכולת מופלאה לדעת את גוף המטופל ואת התנועה הספציפית שהוא זקוק לה. מטפלת אמיתית שיודעת לתת מעצמה בעלת רצון להיטיב וידע מדוייק פנימי ומעשי. שמחתי למצוא אותך💕"


אורית משה
אורית משה
עובדת סוציאלית
- " ניסיתי לא מעט מטפלים שונים, ולינור היא הראשונה שהייתי ממש מרוצה ממנה - ומאז אני לקוח קבוע! היא עובדת בצורה יסודית, מתודולוגית, ומשלבת דיסיפלינות שונות וידע רב. לינור עוזרת לי הן בטיפול בבעיות אקוטיות (צוואר או גב תפוס וכאבים), והן בתחזוקה השוטפת. אין לי ספק שלינור היא מהטובות בתחומה בארץ. ממליץ בחום!! ★★★★★"


ליאור גרוסמן
ליאור גרוסמן
מתכנת