פדיקור רפואי לגברים

פדיקור רפואי

פדיקור רפואי לגברים מתמחה בסוגים שונים בעיות ברגלים כגון: פטרת הציפורניים, ציפורן חודרנית, טיפול בעור יבש וסדוק, טיפול בחולי סכרת, יבלות שונות ונקודות לחץ וניתוח הסרת ציפורן. הפדיקור נועד בכדי לנקות את כף הרגל ולתת הרגשה אסתטית ונעימה. חשוב מאוד ללכת לפדיקור רפואי לגברים לפחות פעם בשנה. הרגליים שלנו הם המרכז תמיכה של הגוף. באופן יום יומי כל משקל גופנו נסחב על ידיד כפות הרגליים, ולכן חשוב מאוד לדאוג להם. הרגליים שנמצאות בנעליים סגורות רוב היום יכולות לפתח פטרת ציפורניים ויבלות. בנוסף אם הנעל אינה טובה ולוחצת היא עלולה ליצור נקודת לחץ אשר תוביל ליבלת בהמשך.
יבלת יכולה להיות מאוד כואבת ולהשפיע על צורת ההליכה שלנו. חשוב מאוד לטפל בכפות הרגלים כדי לשמור על אורח חיים יותר בריא. הרגל משמעותית בחיינו וכדאי לשמר אותה ולתת לה חשיבות. פדיקור רפואי לגברים נותן הרגשה טובה לרגל ומשקם אותה. הזנחה של הרגל עלולה לגרום לזיהומים ומוגלה ולעיתים גם לניתוח הסרת הציפורן לשם שיקום.

חשיבות הפדיקור הרופאי המוסמך

עם המכשירים המתאימים והמשחות הנכונות פדיקור רפואי לגברים יעזור לך, וכך תוכל למנוע את הנזק הבא. בעקבות שינוי האקלים הקיצוני במדינת ישראל רגלנו חשופה להרבה שינויים אשר גורמים לעור כף הרגל להיסדק ולהתייבש. עור כף הרגל צריך להיות רך ונעים למגע, ולכן אם הינכם סובלים מסדקים ועור יבש בכף הרגל כדאי ללכת להיבדק אצל פדיקור רפואי לגברים שיעזור למגר את התופעה.
בכדי לשמור על היגיינת הרגלים חשוב לנקות את הרגלים ביסודיות ולהעביר ניגוב גם בין אצבעות הרגליים. כאשר גוזרים ציפורניים לשים לב שהם נגזרו בצורה אחידה ושאין שום ציפורן שפיצית שיכולה להיכנס מתחת לעור. לאחר יום עבודה להוריד נעליים ולתת לרגליים להתאוורר.