פדיקור רפואי לגברים מוסמך לסוכרתיים

סובל מסכרת? כבר קשה ללכת? אל דאגה נתנאל פדיקור רפואי לגברים מגיע עד בית הלקוח באזורי חדרה חריש והסביבה. חייג עכשיו ונתנאל יעשה לך טיפול שיעזור לך ללכת ללא כאבים ותסכול.


פדיקור רפואי מוסמך לסוכרתיים

חולי סכרת רבים נמצאים בסיכון לזיהומים בכפות הרגלים. הם נמצאים במצב תמידי של חוסר איזון בדם, ולכן עליהם לשמור על כפות רגליים נקיות ומטופחות על ידי פדיקור רפואי לגברים בעל תעודה מתאימה לטיפול בחולי סכרת. חוסר טיפוח של כף הרגל עלול לגרום לזיהומים נוראיים אשר עלולים להחמיר ולהוביל למצב לא נעים. חשוב מאוד לשמור על ניקיון כף הרגל וטיפוחה בכדי לשמור על חיים בריאים יותר.
כפות הרגליים הנושאות את משקלנו על בסיס יום יומי זקוקות לטיפוח תמידי. במיוחד במצב של אנשים סוכרתיים אשר לפעמים אינם מרגישים את הכאב ברמה גבוהה. חשוב מאוד לחולי הסכרת ללכת לפדיקור רפואי לגברים לפחות פעמיים בשנה בכדי למנוע זיהומים ומחלות נלוות.

טיפול פדיקור רפואי מוסמך לגברים חולי סכרת

פדיקור רפואי לגברים - חולי סכרת

לחולי הסכרת יכול להתפתח כיב סוכרתי בכפות הרגליים. הכיב יכול להתפתח מלחץ על אזור מסויים ברגל בעיקר בעקב ובאצבעות הרגליים, או מחסימת עורקים מסביב לברך ולפעמים זה נובע מחוסר אספקת דם אל האזור. חוסר טיפול נכון יכול להוביל במצבי קיצון לקטיעת גפיים. הבריאות של כף הרגל משפיעה על הגוף, ולכן חשוב לתת לה את סדרת הטיפוח המתאימה לה. פדיקור רפואי לגברים מוסמך יכול לסייע בהורדת העור המת בכף הרגל, בהסרת ציפורן חודרנית, בטיפול בכיב סוכרתי ועוד. הכל נעשה על ידי מכשירים המתאימים לחולי הסכרת ושאינם פוגעים בהם.