פדיקור רפואי לגברים - ציפורן חודרנית

הרגלים כואבות? הציפורן מציקה? אל דאגה נתנאל פדיקור רפואי לגברים מגיע עד לבית הלקוח באזורי חריש חדרה והסביבה. הזמינו טיפול עכשיו ונתנאל יטפל בציפורן החודרנית בכדי שתוכלו ללכת ללא בעיה.

ציפורן חודרנית

ציפורן חודרנית היא ציפורן אשר חודרת לעור וגורמת לכאב רב. ציפורן חודרנית עלולה להיגרם מגזירת ציפורניים לא נכונה, לחץ גבוהה על אצבעות הרגליים בעקבות נעלים לוחצות ולא מתאימות, תורשה או פציעה. היא יכולה גם להיגרם כתוצאה מבצקת ומחלות סומטיות שונות כמו השמנה וסכרת. מומלץ מאוד לטפל בציפורן החודרנית על ידי פדיקור רפואי לגברים מכיוון שתהליך הסרת הציפורן החודרנית ושיקומה עלול לקחת זמן ממושך וצריך להיעשות על ידי איש מקצוע מוסמך בתחום.
ציפורן חודרנית זוהי תופעה לא נעימה אשר גורמת לכאב חזק ולפעמים גם לזיהומים ודלקות שונות. בנוסף, הזנחה של ציפורן חודרנית עלולה להוביל למוגלה ואף לנמק ברגל. מומלץ לטפל בציפורן החודרנית על ידי פדיקור רפואי לגברים כמה שיותר מוקדם כדי לצמצם את הנזק. סביבת הטיפול צריכה להיות נקייה וסטרילית וזאת בכדי לשמור שלא יכנסו אל העור מזיקים נוספים.

הסרת הציפורן החודרנית

פדיקור רפואי לגברים - ציפורן חודרנית

תוכל לזהות תופעה זו על ידי הבחנה בנפיחות ואודם לצד הציפורן ותחושת כאב במקרים חמורים יותר של הזנחה עלול להיווצר מוגלתיות וזיהומים. אם הינך סובל מתופעה זו המצב מצריך טיפול דחוף אצל פדיקור רפואי לגברים אשר מוסמך לבצע את הטיפול הממושך בציפורן החודרנית.