פטרת ציפורניים ועור

נתנאל פדיקור רפואי לגברים מגיע לכל אזורי חדרה וחריש והוא יעזור לך להיפטר מהפטריות ברגלים. אל תחשוב פעמיים התקשר בינתיים.


פטרת ציפורניים ועור

פטרת הציפורניים והעור נפוצות מאוד בימנו. הפטרת יכולה לבוא בעקבות זיהומים והיא מתפתחות בסביבה חמה עם הרבה לחות. הפטרת לרוב אינה מסוכנת, אך היא איננה אסתטית והמראה שלה לא נעים לעין. הן מאוד שכיחות אצל גברים אשר עובדים רוב היום עם נעליים סגורות וצוברים לחות ברגל, לכן כדאי מאוד לטפל בפטרת על ידי פדיקור רפואי לגברים.לחץ כדי לקרוא עוד..
פטרת העור נגרמת על ידי פטריות שצומחת על העור. פטרת העור לרוב נמצאת בכף הרגל אשר שם היא מקבלת לחות וחום כתוצאה מנעלים סגורות. הפטרת נראת כמו קילופים בעור ויש לטפל בה כמה שיותר מהר על ידי פדיקור רפואי לגברים בכדי שלא תתפשט על שאר המקומות ברגל וחס וחלילה תגיע למקומות אחרים בגוף. הפטרת יכולה לגרום לריח לא נעים מכף הרגל, לאדמומיות, לסדקים, לקילופים ועוד.

פטרת הציפורנים הינה זיהום הנגרם מפטריות.

פדיקור רפואי לגברים - פטרת ציפורניים

הציפורניים משנות לפעמים את צורתם כתוצאה מהפטרת ונהיות יותר עבות ועכורות. גוון הציפורניים משתנה לגוון צהוב חום ולפעמים הוא בגוון לבן. פטרת הציפורן היא תופעה שכיחה בעקבות הטמפרטורה המשתנה של כף הרגל הלחות המרובה וסגירת הרגל בנעל חשוכה. הפטרת צריכה טיפול על ידי פדיקור רפואי לגברים בכדי למנוע את ההתפשטות שלה לשאר כף הרגל. הפטרת יכולה
לעבור מציפורן אחת לשנייה וחוסר טיפול יכול לגרום לכך שבעתיד הציפורן תנשור ותשאיר את העור פתוח ללא הגנה. טיפול בפטרת הציפורניים לוקח זמן מכיוון שהציפורן גדלה לאט והיא זקוקה לשיקום. מומלץ מאוד להקפיד על היגיינת הרגליים ולשטוף אותם טוב במים וסבון ולייבש את העור בין אצבעות הרגלים בצורה יסודית. לגברים שנמצאים כל היום בעבודה ונועלים נעלים סגורות חשוב לתת לרגל מנוחה מהנעל הסגורה כמה שאפשר. בנוסף, כדאי להתייעץ עם פדיקור מומחה לגברים בנוגע לטיפים נוספים.