פדיקור רפואי לגברים - הסרת ציפורן

אם אתם מאזור חדרה והסביבה, אל תסבלו לשווא חייגו עכשיו. נתנאל פדיקור רפואי לגברים מגיע עד לבית הלקוח והוא יעשה לכם את הניתוח.


ניתוח הסרת ציפורן

כאשר הרגל נגועה בפטרת שחוזרת שוב ושוב או בציפורן חודרנית שמזדהמת, יש צורך לבצע ניתוח להסרת הציפורן. חשיבות הרגליים שלנו היא גדולה, ולכן כדאי לטפל בהם על ידי פדיקור רפואי לגברים שימנע את החמרת המצב. מצב של ציפורן חודרנית יכול להיות לא נעים מכיוון שהוא גורם לאי נוחות בהליכה ולכאבים עזים. אם הבחנת בתסמינים כמו אדמומיות, נפיחות, ציפורן שנכנסת מתחת לעור וגורמת לכאב רב. כנראה שיש לך תסמינים של ציפורן חודרנית וכדאי מאוד ללכת להיבדק אצל פדיקור רפואי לגברים.
זיהוי מוקדם של בעיות בכפות הרגלים יכול לגרום להקלה ולמניעת נזקים רבים. כאשר אדם מטפל ושומר על כפות רגליו על ידי פגישה עם פדיקור רפואי לגברים, הוא שומר על אורח חיים בריא. חשוב מאוד לשמור על כפות רגלינו מכיוון שרגל שלא מטופחת יכולה לגרום לנזקים רבים שהזנחתם או טיפול מאוחר בהם עלול לגרום לניתוח הסרת ציפורן.

הסרת הציפורן

פדיקור רפואי לגברים - ניתוח הסרת ציפורן

הניתוח מתבצע לפעמים על כל הציפורן ולפעמים על חצי מהציפורן. את התהליך מבצעים בחדר סטרילי על ידי פדיקור רפואי לגברים אשר מוסמך לבצע את הניתוח. הליך הניתוח יכול להיות פשוט ויכול להיות מורכב זה משתנה בהתאם לחומרת מצב הציפורן ולגיל האדם. חשוב מאוד לא להזניח את כפות הרגליים וללכת לבדיקה בכל חצי שנה בערך אצל פדיקור רפואי לגברים שיאבחן את מצב הרגל ויטפל בה במידה וזה רלוונטי.
כאשר שומרים על רגליים מטופחות ונקיות חוסכים הרבה צרות. אל תתנו לציפורן החודרנית או לפטרייה ברגל להתפתח למצב חמור. זמן גדילת הציפורן לאחר הניתוח הוא כחצי שנה. והרגל צריכה להישאר מאווררת כמה ימים לאחר הניתוח.