יבלות מכנאיות, ויראליות ונקודות לחץ

סובלים מיבלות? נתנאל פדיקור רפואי לגברים מגיע לכל אזורי חדרה והסביבה והוא יעזור לכם לטפל בכף הרגל עד שתהיה חלקה.


יבלות מכנאיות, ויראליות ונקודות לחץ

הרגליים הם הבסיס של הגוף, יש להם חשיבות רבה, לכן חשוב מאוד לטפח את הרגלים ולהעניק להם הזנה וטיפול הולם. אנו נמצאים בפעילות במשך רוב היום והרגלים הן אלו שסוחבות את משקל הגוף ולכן חשוב מאוד להשקיע בהם על ידי פדיקור רפואי לגברים.
ישנם סוגים שונים של יבלות: היבלת הויראלית באה מזיהומי עור נגיפיים. יבלת זו היא מנגיפי הפפילומה. היבלת יכולה לעבור לבד עם הזמן אך עלולה לחזור לאחר תקופה. לרוב היא תופיע בקבוצות או אשכולות ומומלץ לטפל בה מכיוון שהיא יכולה לעבור מאזור אחד בגוף לאזור אחר. יבלת זו אינה מדבקת מאדם לאדם אך כן מדביקה מקומות אחרים בגוף. היבלת נגרמת כתוצאה מזיהומים בעור והיא עלולה לגרום לכאב. כדאי מאוד ללכת לפדיקור רפואי לגברים ולטפל ביבלת בכדי שתוכל לשוב לפעילות מלאה וללא סבל.

לעומת זאת, היבלת המכנאית היא יבלת הנגרמת כתוצאה מחיכוך של הרגל

פדיקור רפואי לגברים - יבלת מכנאית

חיכוך זה יוצר נקודת לחץ על העור וגורם לעור להתקשות ולהפוך ליבלת עם הזמן. החיכוך יכול להיות כתוצאה מנעליים לוחצות או מעצם פנימית ששינתה צורה עם השנים. יבלת זו מלווה לפעמים בהרגשה לא נעימה. היא מופיעה רבות בזרת, צבעה הוא גוון צהבהב והעור שלה הוא קשה ומחוספס. היבלת זקוקה לטיפול פדיקור רפואי לגברים בכדי לעזור לעור לצמוח מחדש. יבלת זו אינה מדבקת מאדם לאדם ואינה מדביקה אזורים אחרים בגוף. לעיתים היא יכולה לגרום לתחושות אי נוחות בזמן ההליכה, ולפעמים היא גורמת לתחושה לא נעימה כאשר נועלים נעלים סגורות. מומלץ לטפל ביבלת זו על ידי פדיקור רפואי לגברים אשר יכול לעזור בהורדת היבלת מהרגל וכך הכאב יפחת ונקודת הלחץ תתרפא.
חוסר טיפול ביבלות עלול לגרום לכאבים ולהליכה לא תקינה כתוצאה מחוסר נוחות של הרגל ועוד.